تعمیرات ایکس باکس وان ایکس

تعمیرات ایکس باکس وان ایکس

تعمیرات ایکس باکس وان ایکس : تعمیرات xbox one x : آدمی از زمانیکه از غار نشینی به زندگی روشتایی در کنار آبهای روان رودخانه ها آورد و به سکنای موقتی رسید و آرامش نسبی پیدا کرد به دنبال سرگرمی بود و این سرگرمی ها هر روز بیشتر و بیشتر و تنوع بیشتری پیدا کرد. از عصر الکترونیک به این سو که شرکتهایی پدید آمدند که بصورت تخصصی بر روی پول در آوردن و ایجاد سرمایه از طریق ایجاد سگرمی های الکترونیکی و ویدئویی روی آوردند.یکی از این شرکتها که موفقیت بسیار زیادی در این زمینه ایجاد سرگرمی ظاهراً برای کودکان و نوجوانان (ولی من خودم دیده ام که بزرگسالان علاقه بیشتری به بازی های این دستگاه ها دارند تا نوجوانان ) شرکت مایکروسافت است که در ابتدا فقط در تولید نرم افزار بصورت تخصصی کار میکرد و معمولاً شرکتهاییکه در تولید و کلاً کار نرم افزاری باشند در حیطه سخت افزار وارد نمیشوند و یا لااقل موفق نبوده اند .اما چیزیکه در مورد شرکت مایکروسافت می بینیم غیر از این است.مایکروسافت هم در تولید نرم افزار درجه یک و نامبر وان بود و هم اکنون در این شاخته اینترتینمنت و سرگرمی در سخت افزار.

در دنیا دو کنسول بزرگ و قوی بازی وجود دارند یکی ایکس باکس و دیگری پلی استیشن.کنسول ایکس باکس محصولی از شرکت مایکروسافت است و کنسول پلی استیشن محصول شرکت سونی.

الآن میخواهیم در مورد کنسول بازی ایکس باکس صحبت کنیم که به نظر خود من یک کنسول بازی فوق العاده است مخصوصاً کنسول ایکس باکس وان ایکس xbox one x .

قدیمترها یعنی زمان ما وقتیکه کنسول جدید بازی می آمد کنسول قبلی غیر قابل استفاده میشد یعنی نه خود آن ولی بازی های آن دیگر برای کنسول بازی جدید قابل استفاده نبودند .

اما کمپانیهای مایکروسافت و سونی تصمیمی را باهم گرفتند و آن اینکه وقتی کنسول جدید بازی را روانه بازار میکنند در واقع نوعی ارتقاء کنسول پیشین باشد و بتواند بازیهای کنسول پیشین را با کیفیت و کارآمدی بالاتری اجرا کند.

بعد از عقد این قرارداد بین این دو شرکت بزرگ دو فرزند از آنها متولد شد.

اولی پلی استیشن ۴ pro و دیگری ایکس باکس وان ایکس که اولی توسط سونی و دومی توسط مایکروسافت معرفی و روانه بازار شده اند.

شرکت معظم مایکروسافت ایکس باکس وان ایکس را قویترین کنسول بازی خود میداند و معتقد است گیمرها میتوانند تنها با ایکس باکس وان ایکس تجربه ۴k واقعی را داشته باشند.

مایکروسافت البته هنوز ایکس باکس وان اس را کنسول رسمی خود میداند و هنوز ایکس باکس وان ایکس را بعنوان کنسول رسمی و نماینده رسمی خود در بازار میداند.

اگر از من سوال کنند که آیا ایکس باکس وان اس بخرم یا ایکس باکس وان ایکس ابتدا میپرسم تلویزیون شما ۱۰۸۰p است یا ۴k ؟ چون اگر تلویزیون ۴k نباشد اصلاً نمیشود از آن برای ایکس باکس وان ایکس استفاده کرد و بهتر است از همان ایکس باکس وان اس استفاده شود.

تهران-میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-خ فرصت شیرازی-نرسیده به والعصر-کوچه صالحی-نبش کوچه درفش-پلاک۱