تعمیر ایکس باکس وان اس

تعمیر و ایکس باکس وان اس

دستگاه ایکس باکس از جمله دستگاه های بازی می باشد که امروزه مورد استقبال واقع شده است. این گونه دستگاه ها و نوع بازی آن به علت گرافیک و کیفیت خوب و بازی های جذاب و هیجان انگیز آن بین نه تنها کودکان بلکه بزرگسالان هم محبوب است. برخی معتقدند استفاده از ایکس باکس می تواند به رشد هوش کودکان نیز کمک کند!. به خاطر نوع بازی ها که او را مجبور به تصمیم گیری می کند. گاهی توصیه می شود به جای خرید تبلت برای کودک به منظور بازی از انواع کنسول ها استفاده شود. چرا که برخی از این بازی ها نیاز به تحرک دارد و این برای سلامت او وکسی که بازی می کند.

یکی از انواع ایکس باکس می توان به ایکس باکس وان اس اشاره کرد. اولین چیزی که در مورد این مدل از ایکس باکس می توان گفت این است که نسبت به مدل معمولی آن کوچکتر و رنگ آن سفید هست. تفاوت دیگری که دارد استفاده از یه پایه در ان است که می توان به طور ایستاده از آن استفاده کرد. سخت افزار آن نسبت به مدل معمولی آن (ایکس باکس وان) تغییری نکرده و فقط گرافیک آن بهتر شده است. به گفته برخی ایکس باکس وان زیباترین کنسول بازی ای است که تا کنون عرضه شده است.

دستگاه ایکس  باز نیز جز لوازم الکترونیکی می باشد که بسیار از ان استفاده می شود و این استفاده زیاد ممکن است گاهی با بروز مشکلات فنی مواجه شود. گاهی این مشکلات از بدو خرید است و گاهی بعد از مدت طولانی بروز می کند. مانند : بلو-ری درایو معیوب هست که معمولا با خش خش زیاد دستگاه موقع خواندن دیسک شنیده می شود و گاهی هم باعث می شود که دیسک خوانده نشود و دیسک را به بیرون بدهد. دستگاه روشن نمی شود یا تصویر روی صفحه ثابت باقی می ماند یا به اصطلاح فریز می شود. داغ شدن بیش از حد دستگاه که ممکن است از هیت سینک آن باشد و بسیاری موارد دیگر که ممکن است شما با آن مواجه شده باشید که نتوانید با دستگاه کار کنید.

شما می توانید با مراجعه به واحد تعمیرات انواع دستگاه های ایکس باکس مجتمع فنی ملی پایتخت نسبت به رفع خرابی یا مشکل دستگاه خود اقدام کنید تا در اسرع وقت به شما تحویل داده شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۹۵۸۳۷۵

آدرس » میدان انقلاب – خیابان کارگر شمالی – بعد از چهار راه نصرت – کوچه ی عبدی نژاد – پلاک۱۸ – طبقه سوم.