تعمیر ایکس باکس E light

عیب یابی و تعمیرات ایکس باکس 

دستگاه های ایکس باکس از محبوب ترین های کنسول های بازی در زمان حال حاضر می باشند که افراد زیادی اعم از کوچک و بزرگ را به خود جذب کرده است و روز به روز بر کاربران آن در دنیا افززوده می شود. این دستگاه قدرت بسیار زیادی از نظر سرعت و اجرای بازی های مخصو به خود را دارد و گرافیک ان جذاب و خیره کننده هست. هر وسیله ای که محبوبیت زیادی در بین مردم پیدا کند رونق بسیاری هم خواهد گرفت چه از نظر خرید و فروش و چه از نظر مسائل دیگر مانند خدمات فنی.

ایکس باکس هم یک دستگاه الکترونیکی و بسیار پر استفاده است و خب قطعا نیازمند خدمات فنی مانند تعمیرات خواهد بود زیرا به دلیل استفاده زیاد دچار ایراداتی خواهد شد که روزانه مراجعین بسیار زیادی برای تعمیرات دستگاه خود به این مرکز تعمیراتی وجود دارد.

در این میان مرکز تعمیرات کنسول های بازی شاهد مشکلات و خرابی های مختلفی برای دستگاه های ایکس باکس بوده است که از این مشکلات می توان به نخواندن دیسک – خاموشی دستگاه – یه چراغه شدن – قطع و وصل شدن خود به خودی و …. اشاره کرده است.

این مرکز نیز برای کمک به افراد دارای مدل های مختلف دستگاه در تلاش است تا خدمات  فنی مناسبی را ارائه دهد تا فرد بتواند از دستگاه خود استفاذه ی زیادی ببرد ب این صورت که وقتی دستگاه خراب شد وظیفه ی ما این است که کار عیب یابی و تعمیرات را در کمترین زمان و بهترین کیفیت انجام دهیم تا کاربر مجددا بتواند از دستگاه خود به مانند روز اول استفاده نماید.

در تعمیرات سیستم ایکس باکس از قطعات اورجینال استفاده خواهد شد تا دستگاه پس از تعمیرات نیز به صورت کامل و بدون نقص کار کند تا کاربران همچنان خاطره ای خوش از دستگاه ایکس باکس خود داشته باشند.

بهتر است بدانید که در این مرکز تمامی مدل های ایکس باکس ۳۶۰ – اسلیم – آرکید و…. عیب یابی و تعمیر میگردد.

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۹۵۸۳۷۵

آدرس » میدان انقلاب – خیابان کارگر شمالی – بعد از چهار راه نصرت – کوچه ی عبدی نژاد – پلاک۱۸ – طبقه سوم.