تعمیرات psp

تعمیرات psp

امروزه بر خلاف گذشته لوازم بازی بسیاری در انواع و ویژگی های مختلف روانه بازار شده اسست و هر کسی بنا بر نوع سلیقه و امکاناتی که دارد از آن ها استفاده می کند. این لوازم می توانند الکترونیکی و دیجیتالی باشند یا ساده. اما چیزی که این روز ها خیلی مورد استقبال واقع شده است دستگاه های ایکس باکس و پلی استیشن  و… می باشد.

پلی استیشن همراه یا PlayStation Portable یا به اختصار PSP یکی از انواع کنسول بازی است که شرکت سونی آن را تولید و عرضه کرده است.  این کنسول بازی به صورت همراه می باشد و می‌توان بازی‌های زیادی رویش انجام داد. این وسیله بازی قابلیت ها و ویژگی های زیادی نظیر از دیگر ویژگی‌های پلی‌استیشن همراه می‌توان به صفحهٔ نمایش بزرگ، گرافیک بالا، استفاده از دیسک‌های نوری، داشتن ورودی کارت حافظه و قابلیت اتصال به پلی استیشن ۴ پلی‌استیشن ۳، پلی استیشن ۲ و اینترنت اشاره کرد.

این دستگاه دارای تجهیزات دیگری نظیر : پورت یو اس بی مینی ۲، پورت فروسرخ، درایو یو ام دی برای انتقال فیلم و بازی در قسمت پشت پی اس پی، خواننده کارت حافظه در سمت چپ، بلندگوهای استریو و خروجی هدفون، کارت شبکه بی‌سیم تحت استاندارد IEEE 802.11b برای دسترسی به اینترنت. 

اگر بخواهیم به طور مداوم از این وسیله استفاده کنیم مسلمأ شاید با بروز مشکلاتی روبرو شود. یا عوامل دیگری باعث بروز خطا در آن شود. از جمله خرابی ها می توان به این موارد اشاره کرد که ممکن است صفحه نمایش آن بر اثر ضربه شکسته شده باشد، دکمه های آن کارایی خود را از دست داده باشد. پورتها مشکل داشته باشدو خوانش نکند. شارژ باتری مشکل داشته باشد و … .

در صورت بروز هر گونه خرابی در دستگاه پی اس پی خود می توانید با مرکز مجتمع فنی ملی پایتخت واحد تعمیرات PSP تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس : ۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

آدرس »تهران –میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-تقاطع نصرت-ساختمان ۹۸-واحد۳